Tester Ve Orjinal Parfüm Tercihleri

0 Paylaşım
0
0
0

Günümüzde gümrük malları ürünlerinden en fazla tercih edilen tester ve orijinal parfüm çeşitleri satışa sunulurken, her iki seçenekte kullanıcıları kararsız bırakmaktadır. Tester parfümler, parfüm firmalarının, parfüm satış noktalarına, orijinal parfüm tanıtımları yapması için deneme amaçlı gönderdiği parfüm çeşitleri olmaktadır. Hem orjinal parfüm seçimlerinde hem de tester parfüm seçeneklerinde kullanıcıların merak ettiği konu, parfüm konusunun kalıcı olmasıdır.

Tester parfüm satın aldığımızda, çoğunlukla uygun fiyatlar öder, aynı zamanda orjinal parfüm özeliklerine sahip olmaktadır. Hem tester parfüm hem de orjinal parfüm kullanıcılar için aynı özelliğe sahip parfümler olmaktadır.

Orjinal ve Tester Parfüm Tercihi

Tercih ettiğiniz parfüm, orijinal parfüm ise çok kaliteli bir kutu ve şişede hoş kokusu ile satışa sunulmaktadır. Aynı zamanda fiyat olarak da tester parfüme göre daha pahalı olmaktadır. Kadınlar için sürekli olarak kullanılan ve özgün bir kokuya sahip olan orjinal parfümler kalıcı ve kaliteli kokusu ile ortamda çok hoş bir etki yaratır.

Tercih edilen ürün tester parfüm ise, orjinal parfüm ile aynı özellikte ve konuda olmaktadır. Tester parfüm orjinal parfüme göre daha uygun olmakta ve aynı koku ve özelliğe sahip olmaktadır. Tester parfüm kutuları orjinal parfüme göre daha farklı kalitede ve görünüşte olmaktadır. Genelde tester parfüm şişesinin üzerinde tester parfüm olduğuna dair yazı ve ibareler bulunmaktadır. Satın alınan ürünler kişinin kendi isteğine bağlı olarak seçilmekte ve koku olarak aynı özelliği taşımaktadır.

Tester Ve Orjinal Parfümleri

Birçok kişi tarafından parfüm kokusu son derece önemli bir yere sahip olmaktadır. Parfüm korkularının ilgi çekici, kalıcı ve kaliteli olmasına çok dikkat ederler. Sonuçta satışlarda kendilerine sunulan tester ve orijinal parfüm olanaklarından hangisini seçenekleri konusunda da kararsız kalırlar. Genel olarak baktığımız zaman orjinal parfüm ve tester parfüm çeşitlerini arasında çok farklı bir özelliğin bulunmadığını görmekteyiz.

Tester parfüm kaliteli, koku ve kalıcılık olarak orjinal parfüm ile aynı özellikte olmaktadır. İki parfüm çeşidi arasındaki tek fark ambalaj özellikleri olmaktadır. Yani, tester parfüm şişe görseli olarak farklı olmaktadır. Orijinal parfümlerin dış ambalaj özellikleri daha kaliteli ve daha şık olmaktadır.

 Tester İle Orijinal Parfüm Benzerliği

Tester parfümleri orjinal parfüm tanıtımı yapmak için kullanılan deneme parfümleri olmaktadır. Parfüm şirketleri orjinal parfümlerinin tanıtımını yapmak için satış yapılan noktalara tester parfüm kutuları da göndermektedir. Tester parfümler, orijinal parfümlerin satışını yapmak için mutlaka kullanılması gereken deneme ürünleri olmaktadır.

 Orjinal parfümler fiyatlandırma olarak çok farklı seçeneklerde satışa sunulmaktadır. Tanınmış markaların parfümleri bilinen orjinal parfümlerini çok yüksek fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Tester parfümler ise bu marka parfümler ile aynı özelliği taşıyan, daha uygun fiyatlarla satılan ürünler olmaktadır. Tester parfüm satın alan kişiler, daha az ödeme yaparak, aynı özellikte bulunan orjinal parfümün deneme ürünü satın almış olurlar. Tüm ürünler gümrük malları tarafından en uygun fiyat ve kalitede satılmaktadır.

Parfüm hakkında bilmek istedikleriniz her şeye buradan bakabilirsiniz…

0 Paylaşım
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlarda Hoşunuza Gidebilir

Orjinal Parfüm!

Orjinal parfüm daha kalıcı ve daha etkili olduğundan satın alırken parfümlerin orijinalliklerine dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle parfüm sorgulama…