Outlet Parfüm Hakkında

0 Shares
0
0
0

Güzel elbiseler giymek, çekici gorünmek için makyaj yapmak ve en önemlisi güzel kokmak insanı iyi hissettiren şeylerdir. Ancak güzel giyinmek, doğru makyajı seçmek ve tenine uyan parfümü seçmek bir beceri işidir. Aslin zevk sahibi kişilerin işidir desek daha doğru olur. Parfüm seçimide hem zevk sahibi hem de tecrübeleri kişilerin işidir.

Genelde parfüm konusunda kadınların daha başarılı olduğu kanısı hakimdir. Ancak erkrklerde parfüm konusunda cok titizdir. Sadece erkeklerim parfüm konusunda tek bir tecihi olurken kadinlarin birden fazla koku tercih ediyorlar.

 Bir çok erkekler orjinal parfümlerin pahalı olduğundan çok yakınırken kadınlar parayı sorun etmez. Aslında indirim günlerıni takip ederek outlet parfüm almak mümkün ve çok avantajlıdır. Özellikle pahalılıktan yakınan erkekler outlet erkek parfüm seçeneğini tercih edebilirler.

 OUTLET VE ORJİNAL PARFÜM

 Outlet parfümün orjinal parfümden hiç bir farkı olmadığını belirtmekte fayda var. orjinal parfüm ile outlet parfümün arasındaki tek fark fiyat farkıdır. Koku, renk, marka, ambalaj, kalıcılık gibi orjinal parfümün her türlü özelliği outlet parfümde de aynıdır. Orjinal ile outlet parfüm arasında fiyat farkı dışında fark olmadığını anlamak aslında çok basittir.

 Bu bağlamda tester parfüm diye adlandırılan parfümler orjinal parfümün aynısı olan bir örneği raflarlarda bulunur. Bu parfümler test amaçlıdır. Bu sayede istediğimiz kokuyu deneyerek koku ve kalıcılığını anlamak gayet basittir. Zaten tester parfümlerin kullanım amacı da budur.Tester parfumler satılamaz.

0 Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öneriler

Parfüm Kimliğinizi Yansıtır

Esans yağların ve çeşitli kimyasal maddelerin aromatik şekilde karıştırarak elde edilen şişelenmiş güzel kokulara parfüm denir. Parfümler insan…
Devamını Oku

Parfüm İmzanız Olsun

Her insanın belirleyici özellikleri vardır. Hatta öyle insanlar vardır ki bir ortama girdiğinde parfümünün kokusu kendisinden önce gelir.…
Devamını Oku