Neden Outlet Parfüm Tercih Edilir?

Çevreye hoş, güzel kokmak yüzyıllardır insanların tercih sebebidir, öncelik olarak sağlık açısından bir parfümün uygun olması gerekir, orijinal parfüm çok yüksek fiyatlara satılmaktadır, bu yüzden orjinal parfüm bütçesine uygun olmayanlar bu tip parfümleri tercih eder. Outlet parfümlerin kalite olarak orijinalinden hiç farkı yoktur, indirimleri takip edilerek temin edilebilir.

Erkek Parfüm Seçenekleri

Orijinal bir parfümdür fakat parfüm şişelenirken veya kutulanma aşamasında defo oluşur, bu sebeple outlet parfüm daha ucuza satılır. Outlet erkek parfüm demek ise erkeklere özel dünyaca ünlü markaların erkeklere özel olanı demektir

Tester parfüm ise orijinal parfümün küçültülmüş formudur, kullanıcının test etmesi için hazırlanmıştır, yine tester parfüm de orijinal bir parfümdür, üzerinde “satılamaz” ibaresi bulunur. Tester parfümün outletten farkı da tam olarak budur.

Parfümün Kalıcı Olması İçin Kurallar

Parfüm duştan sonra kullanılırsa daha kalıcı bir etki bırakır çünkü artan kan dolaşımı sayesinde artan vücut ısısı sayesinde koku daha iyi kalır. Aynı zamanda temiz vücuda parfüm sıkılmalıdır, kulak arkası, dirsek ve diz arkasına sıkılır. Parfümü bir parça havaya sıkın ve altına geçin bu sayede saçlar da parfümlenir. Elbiseye sıkılabilir, el ve bilek içlerine sıkılır ancak doğru bilinen bir yanlış da şudur, bilekler birbirine sürtülmemelidir, çünkü koku molekülleri değişir.

Yine parfümün kalıcı olabilmesi için, belli aralıklarla sıkılmalıdır. Yaz ayında parfüm kokusu çabuk gider, hava nemli ise de süresi uzar. Yazın 2-3 saat aralıkla, kışın ise 3-4 saat aralıkla parfüm sıkılmalıdır.

Parfüm Nerede Saklanmalıdır?

Nem olmayan, karanlık ve mümkünse soğuk yerde saklanmalıdır, buzdolabı en ideal saklama yeridir ve ömrü 3 yıldır.

Neden Outlet Parfüm Tercih Edilir?

En Uygun Tercih Olan Koku

Neden Outlet Parfüm Tercih Edilir?

Etkileyici Kokularla Tarzınızı Ortaya Koyun

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir