En Çok Tercih Edilen Parfüm Kokuları

Vel eget luctus a sem pede sit metus nulla maecenas. Etiam eleifend curabitur lorem. Viverra faucibus sem ultricies vitae etiam quam id feugiat in tellus vici ut.
0 Shares
0
0
0

Parfüm dünya da oldukça yaygın ve geni bir endüstriye yayılan önemli bir üründür. Ter kokusu, ya da diğer kötü kokuları engellemesi ile en çok tercih edilen kozmetik ürünü olarak adını dünyaya da duyurmuştur. Birçok farklı çeşitleri de bulunan parfümler, farklı markalar ve tasarımlarla üretilerek alıcısıyla buluşmaktadır.

 En Çok Tercih Edilen Kadın Kokusu; Vanilya

 Farklı özler ve bitkilerin harmanlanması ile oluşan parfüm, özellikle güzel kokulu bitkilerin yağları ve tohumlarından elde edilmektedir. Vanilya mutfaktan kozmetiğe kadar hemen her sektörde kullanılan bir bitkidir. Sakin ve yumuşak kokusu insanı dinlendirerek uzak diyarlara götürmektedir.

 Özellikle de bir kadının teninde oldukça narin duran vanilya, son zamanların en çok tercih edilen kokusu olarak da adını başa yazdırmıştır. Siz de vanilya kokulu parfümleri test etmek için outlet parfüm aracılığı ile de yararlanabilirsiniz. Outlet kadın parfüm ürünleri ile kendinize ait kokuyu bulabilirsiniz.

 En çok Tercih Edilen Erkek Kokusu; Sandal Ağacı

 Öncelikle outlet erkek parfüm ürünlerini kullanarak mağaza içinde size özel olacak olan kokuyu belirleyebilirsiniz. Özellikle günümüzde erkek parfümlerinde bitki özlerinin kullanımı daha çok artmış ve genellikle oda kokusu stilinde parfümler üretilmiştir. Erkek parfümleri üretilirken en çok kullanılan ürünler; tarçın, sandal ağacı, mandalina, kakuledir. Aralarında en çok tercih edilen koku ise Sandal Ağacı olmuş ve ilk sırada yerinin almayı başarmıştır.

0 Shares
1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öneriler

Parfüm Kimliğinizi Yansıtır

Esans yağların ve çeşitli kimyasal maddelerin aromatik şekilde karıştırarak elde edilen şişelenmiş güzel kokulara parfüm denir. Parfümler insan…
Devamını Oku

Parfüm İmzanız Olsun

Her insanın belirleyici özellikleri vardır. Hatta öyle insanlar vardır ki bir ortama girdiğinde parfümünün kokusu kendisinden önce gelir.…
Devamını Oku