En Çok Tercih Edilen Parfüm Kokuları

Parfüm dünya da oldukça yaygın ve geni bir endüstriye yayılan önemli bir üründür. Ter kokusu, ya da diğer kötü kokuları engellemesi ile en çok tercih edilen kozmetik ürünü olarak adını dünyaya da duyurmuştur. Birçok farklı çeşitleri de bulunan parfümler, farklı markalar ve tasarımlarla üretilerek alıcısıyla buluşmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Kadın Kokusu; Vanilya

Farklı özler ve bitkilerin harmanlanması ile oluşan parfüm, özellikle güzel kokulu bitkilerin yağları ve tohumlarından elde edilmektedir. Vanilya mutfaktan kozmetiğe kadar hemen her sektörde kullanılan bir bitkidir. Sakin ve yumuşak kokusu insanı dinlendirerek uzak diyarlara götürmektedir.

Özellikle de bir kadının teninde oldukça narin duran vanilya, son zamanların en çok tercih edilen kokusu olarak da adını başa yazdırmıştır. Siz de vanilya kokulu parfümleri test etmek için outlet parfüm aracılığı ile de yararlanabilirsiniz. Outlet kadın parfüm ürünleri ile kendinize ait kokuyu bulabilirsiniz.

En çok Tercih Edilen Erkek Kokusu; Sandal Ağacı

Öncelikle outlet erkek parfüm ürünlerini kullanarak mağaza içinde size özel olacak olan kokuyu belirleyebilirsiniz. Özellikle günümüzde erkek parfümlerinde bitki özlerinin kullanımı daha çok artmış ve genellikle oda kokusu stilinde parfümler üretilmiştir. Erkek parfümleri üretilirken en çok kullanılan ürünler; tarçın, sandal ağacı, mandalina, kakuledir. Aralarında en çok tercih edilen koku ise Sandal Ağacı olmuş ve ilk sırada yerinin almayı başarmıştır.

En Çok Tercih Edilen Parfüm Kokuları

Ten Kokusunun Parfüm Seçme Üzerindeki Önemi

En Çok Tercih Edilen Parfüm Kokuları

Gerçek Bir Parfüm Ne Sağlar

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir