Teninize Uygun Parfüm Seçin Farklı Olun

0 Shares
0
0
0

Günlük yaşantımızda; sokakta gezerken, bir dükkana girdiğimizde, toplu taşımalarda veya bir insanla yakınlaştığımız da en dikkat çeken şeylerden biri kokudur. Bir düşünün kalabalık bir toplu taşıma aracında gidiyorsunuz bu sıkışıklıkta hemen yanınızdaki kişinin kokusu sizi nasıl etkiler? Eğer kötüyse muhtemelen yolculuk eziyet olacaktır, burnunuzu tıkayarak bitmesini hayal edeceksiniz.

Bu kötü koku ter kokusu veya kötü bir parfüm kokusu olabilir. Ancak bir de yanınınzda ki kişinin harika bir parfüm kokusu olduğunu düşünün. bu kokuyu hissetmek için daha çok yakınlaşabilir yolculuk bitmesin isteyebilirsiniz. Çünkü insanı insana çeken ilk şeylerden birinin koku olduğunu çok kez okumuştum.

 Doğru Parfüm

 İnsanlara en büyük tavsiyem doğru ve kaliteli kokuyu bulmaları olacaktır. Ben bu arayışımı tamamlayan biri olarak gerçekten doğru seçimin fark yarattığını söyleyebilirim. Bu aşamada size en çok kolaylık sağlayacak şey tabi ki tester parfüm olacaktır.Tester parfüm ile kendinizi ve çevrenizdekilerin tepkisini gözlemleyebilmek için fırsatınız olabilir. Benim bütün araştırmalarım sonucunda doğru yolun kesinlikle outlet parfüm olduğunu söyleyebilirim. outlet erkek parfüm kullanmadan önce parfüm kokum için kimseden iltifat almamıştım. Şimdi fark yarattığımı hissedebiliyorum.

 Etkilemenin Yolu

 Kokumuz hayatımızın her anında bizledir bu yüzden bize çok şey kazandırır veya kaybettirir. Çiftlerin genellikle sevdiğimin en çok kokusunu seviyorum cümlesi kulaklarımda çınlıyor. Sevdiğimiz birinden uzakta kaldığımızda ilk yaptığımız şey ona ait şeyleri koklamak olmuyor mu? Birinden hoşlandığımız da en güzel kokuyu sıkmak istemiyor muyuz? İşte bütün bunların sebebi insanların en çok etkilendiği şeylerden birinin koku olmasıdır.

0 Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öneriler

Parfüm Kimliğinizi Yansıtır

Esans yağların ve çeşitli kimyasal maddelerin aromatik şekilde karıştırarak elde edilen şişelenmiş güzel kokulara parfüm denir. Parfümler insan…
Devamını Oku

Parfüm İmzanız Olsun

Her insanın belirleyici özellikleri vardır. Hatta öyle insanlar vardır ki bir ortama girdiğinde parfümünün kokusu kendisinden önce gelir.…
Devamını Oku