Parfüm İle Fark Edilmek Çok Kolay!

0 Shares
0
0
0

Günümüzde insanların en çok istediği şeylerden birisi de etrafındaki kişiler tarafından fark edilme arzusudur. Bunun birçok yolu bulunuyor. Kimi zaman giyiminizle, kimi zaman da kokunuzda bunu yapabilirsiniz. Günümüzde koku ile fark edilmenin en kolay yolu parfüm kullanmaktan geçiyor. Size özgü, üzerinizde adeta dans eden bir koku ile kolayca fark oluşturabilirsiniz.

Parfüm İle Nasıl Fark Edilebilirim?

 Parfüm, yüzyıllardır insanların koku dünyasında yer alıyor. Onunla insanlar kendilerine has kokular temin edebiliyor. Hatta öyle ki aynı koku uzun yıllar kullanılabiliyor. Bu durum size kendinizi tanıtacak bir kimlik kazandırmış oluyor. Parfüm, kokudan öte bazı insanlar için adeta bir yaşam tarzıdır. Şık giyinmek, takı takmak, spor araba kullanmak ve parfüm sahibi olmak bu hayat tarzlarına ayrı tarzlar katabiliyor. O yüzden orjinal parfüm tutkunları bu tarzlar arasında yerini alıyor.

 Siz de parfüm kullanarak diğer insanlar tarafından fark edilebilirsiniz. Nasıl mı? Çok basit. Öncelikle kendinize orijinal parfüm olan ancak fiyatı da bütçenizi sarsmayacak bir parfüm edinmelisiniz. Kıyafetlerinizin üzerine kafi miktarda sıkarak kullanabilirsiniz. Böylelikle hem istenmeyen kokulardan uzak kalabilir. Hem de istediğiniz gibi fark edilebilirsiniz. Ancak kullanmadan önce, kendinize ve zevklerinize uygun bir koku keşfetmeniz gerekmektedir. Bunun için gümrük malları satışı web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Parfümler Hayatımızda Yer Edinebilir mi?

 Her kişisel ürün de olduğu gibi, kozmetik ürünler de hayatımızda yer edinebilir. Kendimize uygun gördüğümüz bu ürünlerin hayatımızda olması güzel değişikliklerin de başlangıcı olabilir. Parfüm kullanmak da bunlardan birisidir. Zaman zaman yanınızda taşıdığınız zaman zaman da evden çıkarken sıktığınız bir tester parfüm hayatınızda vazgeçilmez bir kokunun yer edindiğini gösterebilir. Bu koku zamanla adeta kişiliğinizle bütünleşir ve sizden bir parça haline gelebilir.

Kokuların Psikolojik Etkisi Var mı?

 Evet, her duyunun psikolojik etkisi olduğu gibi kokuların da vardır. Hatta kokular, hatırlamayı kolaylaştırdığı gibi beyin hücrelerinin aktif kalmasını sağlıyor. Bunun yanında, mutluluk hormonunun salgılanmasına da katkı sağlıyor. Ayrıca kokular, geçmişi hatırlamamıza imkan tanıyor. Kokular sayesinde geçmişte yaşadığımız bir olayı hatırlayarak anılarımızın taze kalmasına etki ediyor. Tüm bunlar ve sayamadığımız birçok etkisi olan kokuların hayatımızdan çıkması mümkün görünmüyor.

0 Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öneriler

Parfüm Kimliğinizi Yansıtır

Esans yağların ve çeşitli kimyasal maddelerin aromatik şekilde karıştırarak elde edilen şişelenmiş güzel kokulara parfüm denir. Parfümler insan…
Devamını Oku

Parfüm İmzanız Olsun

Her insanın belirleyici özellikleri vardır. Hatta öyle insanlar vardır ki bir ortama girdiğinde parfümünün kokusu kendisinden önce gelir.…
Devamını Oku