Orjinal Parfüm!

0 Paylaşım
0
0
0

Orjinal parfüm daha kalıcı ve daha etkili olduğundan satın alırken parfümlerin orijinalliklerine dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle parfüm sorgulama ekranlarından kişilerin aldıkları parfümleri sorgulamaları da mümkün olmaktadır.

 Orjinal Parfüm Nereden Alınır?

Orijinal olan parfümlerin seri numaraları hem parfüm şişesinde hem de kutusunda yazmaktadır. Özellikle seri numarası iki tarafta da yazmayan parfümlerin sahte oldukları düşünülmektedir. Elbette parfümün kokusundan ya da kalıcılığından da orijinal olup olmadığını anlamak mümkün olmaktadır. Eğer sıktığınızda koku hafifse ve kalıcılığı çok azsa muhtemelen o parfüm sahte nitelikte olmaktadır. Normal şartlarda parfümün 1-2 saatten daha fazla kalıcı olması beklendiğinden 1-2 saat içerisinde etkisini yitiren parfümler sahte kabul edilmektedir. Aynı zamanda parfüm şişesinin kalitesiz olmasından da orjinal parfüm olmadığını anlamak mümkün olmaktadır.

 Orjinal Parfüm Sorgulama

Özellikle günümüzde parfümlerin fiyatları yüksek olabildiğinden kişiler hem uygun hem de orjinal parfüm almak istemektedir. Bundan dolayı parfümü farklı yerlerde farklı fiyatlarda görenler ucuz olanın sahte olma ihtimalini değerlendirmektedir. Özellikle parfümün orijinal olup olmadığını anlamanın bazı püf noktaları bulunmaktadır. İlk olarak parfümün ambalajına bakmak ve nasıl paketlendiğine dikkat etmek belirleyici olmaktadır. Çünkü orijinal parfümler dikkatli bir şekilde ambalajlanmakta ve kutularında da herhangi bir hasar olmamaktadır. Özellikle parfümlerdeki orijinalliğin parfüm bileşenleri ve notalarına bakarak da belirlemek mümkün olmaktadır. Fakat bazen insanlar daha hafif kokularını sevdikleri için bu kimseyi yanıltmamalıdır çünkü her hafif parfüm için sahte demek doğru olmamaktadır.

 Orjinal Parfüm Erkek

Erkek parfümleri her ne kadar ağır olsa da parfümün notaları kalıcılık üzerinde etkili olmaktadır. Özellikle hangi tarz kokuları sevdiğinize karar vermek ve daha sonra parfümleri incelemek daha sağlıklı olmaktadır. Çünkü erkek parfümlerinin notaları çiçeksi, baharatlı, turunçgil, odunsu ya da vanilyalı tercih edilebilmektedir. Bununla birlikte ağır kokuların sevdalıları olduğu gibi hafif kokuların sevdalıları da bulunmaktadır. Bundan dolayı parfümün orijinal olması notası ne olursa olsun kalıcı olmasına etki etmektedir. Özellikle günümüzde parfüm fiyatlarının artmasıyla müşteriler kendilerine ucuz ve orijinal parfüm arayışına başlamaktadır. Bu sayede gümrük malları satan yerler daha fazla ilgi görmeye başlamaktadır. Lakin bazı kişiler gümrük malları satılan yerlerdeki parfümlerin orijinal olup olmadıkları konusunda tereddüt yaşadıklarından bu konuda araştırmalar yapmaktadır. Ama gümrük malı satılan yerlerdeki ürünlerin orijinal olduklarını ve daha ucuza satıldıklarını bilmek gerekmektedir.

 Gümrük Malları Satışı

 Parfüm insanların güzel kokmasını ve sosyal yaşamda da saygı görmesini sağlayan bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Hatta bazı insanların imza kokuları olduğundan o insanlarla o kokuları özdeşleştirmek de bazen mümkün olmaktadır. Fakat parfüm fiyatlarındaki artış insanları alternatif yollara yönlendirmektedir. Bu sayede orijinal parfüm arayan birçok kişinin karşısında da gümrük malları ürünleri çıkmaktadır. Gümrük malları içinde parfümler de bulunmakta ve müşteriye daha ucuz bir şekilde bu parfümler ulaşmaktadır. Özellikle sevdiğiniz ve kullandığınız bir marka varsa fiyatlarını karşılaştırabilir ve kokularına da bakabilirsiniz.

 Gümrük Malları Parfüm

 Çoğu zaman internetten alınan ürünlerin orijinalliğinin nasıl sorgulanabileceği birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Bununla birlikte gümrük malları içinden alınan parfümlerin de orijinal olup olmadıkları merak edilen konular arasında yer almaktadır. Özellikle ucuz olmasından dolayı gümrükten ürün satın almak birçok kişiye daha mantıklı gelmektedir. Fakat orijinal olmayan ürünleri satın almak istemeyen kullanıcılar parfümleri nasıl anlayacaklarını bilemeyebilir. Satın aldığınız parfümün orijinal olup olmadığını şişesinden ya da ambalajından anlamak mümkün olmaktadır. Çünkü sahte olan parfümlerin ambalajları özenilmemiş ve kutuları da genellikle hasarlı olmaktadır. Eğer parfümü açma imkanınız varsa ya da parfüm açıksa kokusundan da sahte olup olmadığı anlaşılmaktadır. Yalnız bu noktada parfümlerin etiketlerine bakmak da belirleyici olmaktadır. Özellikle orijinal parfümlerde seri numaraların hem kutuda hem de parfüm şişesinde yazdığının bilinmesi gerekmektedir. Bu sayede satın alınan parfümünün orijinal olup olmadığı daha kolay bir şekilde anlaşılmaktadır.

Afrodizyak Parfüm

Afrodizyak parfümler genelde kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. İlk olarak afrodizyak parfüm diğer parfümlerden daha pahalı olmaktadır. Çünkü bu parfümlerde karşı cinsi etkileyen formüller vardır ve cinsel isteği uyandıran etkileri de mevcut olmaktadır. Özellikle afrodizyak parfüm kullanan kişilerin özgüvenlerinin daha yüksek olduğu da bilinmektedir. Ayrıca içerisinde farklı kokuları da barındırdığından sıradan parfümlerden çok daha ilgi çeken ve kalıcı olan parfümler olarak görülmektedir. Üstelik afrodizyak parfüm notaları arasında tarçın, gül, yasemin ve sandal gibi notalar bulunmaktadır. Genellikle bu notaların olduğu parfümlerde afrodizyak etkisinin olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

Afrodizyak Parfüm Erkek Ve Kadın

 Eğer afrodizyak etkili bir parfüm arıyorsanız notalarına bakmak bu noktada belirleyici olmaktadır. Özellikle dikkat çekmekten ve özgüvenin fazla olmasından hoşlanan kişiler bu parfümleri seçmektedir. Çünkü afrodizyak etkisi kadın parfümlerinde erkekleri, erkek parfümlerinde de kadınları etkileyen bir içeriğe sahip olmaktadır. Bu yüzden karşı cinsi etkilemek isteyen kişiler genelde kendilerine afrodizyak etkili parfümleri tercih ederler. Son derece dikkat çekici parfümlerdir ve karşı cinste cinsel arzular da uyandırmaktadır.

 Afrodizyak Nasıl Hazırlanır

 Afrodizyak parfümlerin içerisinde feromon maddesi bulunmaktadır. Bu parfümlerde baz olarak herhangi bir yağ kullanılır ve sonrasında da parfümde kullanılacak nota eklenir. Afrodizyak parfümler de diğer parfümler gibi hazırlanır fakat ekstra olarak içerisinde arzu duygusunu uyandıran feromon maddesi kullanılmaktadır. Bu sayede karşı cinsi etkilemek afrodizyak parfümlerle daha kolay bir şekilde mümkün olmaktadır.

Parfüm seçimi nasıl yapılır okumak için buraya tıklayabilirsiniz…

0 Paylaşım
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlarda Hoşunuza Gidebilir

Parfüm Kadın

Parfüm Kadın Kozmetik malzemeler kadınların erkeklerin sürekli kullandığı bakım malzemeleri arasında bulunmaktadır. Özellikle seçilen ya da kullanılan parfümler…