Orijinal Parfüm Dior ve Bvlgari

0 Paylaşım
0
0
0

Parfüm, her kişinin sevdiği ve bazı kişilerinde imza parfümü olarak adlandırdığı hoş, güzel koku anlamını taşır. Kadına ve erkeğe göre parfüm çeşitleri olduğu gibi çocuklara özel de parfüm çeşitleri bulunmaktadır. Orjinal parfüm hem kalıcı olarak hem de kalite olarak tercih edilmektedir. Yaratıcı ambalajları ve benzersiz kokuları ile parfüm günümüzde herkesin sıklıkla kullandığı üründür.

 Orjinal Parfüm Nereden Alınır?

 Orjinal parfüm almak için birçok site mevcuttur. Fakat bunların güvenilir olması tartışılmaktadır. Orjinal parfüm, bilinir kozmetik ve parfüm mağazalarından, büyük zincir mağazalardan ve gumrukmallarisatisi.com/ gibi Avrupa Birliği standartlarında, sağlık sertifikaları bulunan yerlerden orjinal parfüm siparişi oluşturabilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

 Orjinal Parfüm Nasıl Anlaşılır?

 Sahte ve orjinal parfümü anlamak ve ayırt etmek, teknik bilgileri bildiğiniz sürece zor değildir. Parfüm alırken ilk önceliğiniz ambalajına dikkat etmek olmalı. Orjinal parfümün kutusu kusursuz bir şekilde ambalajlanır. Eğer bu ambalaj sıkı bir şekilde değilse o parfüm sahte olabilmektedir.

 İki olarak şeffaf ambalaj sıkı bir şekilde yapıştırılmış, fakat uç kısımları eşit ve dengeli değilse bu da ürünün sahte olduğunu göstermektedir. Orjinal parfüm içerisinde, parfümün zarar görmemesi için özel olarak tasarlanan beyaz kartonların içinde gelmektedir. İç kısmında bulunan karton düzensiz bir şekildeyse buda parfümün sahte olduğunu gösterir.

 Üçüncü, parfüm kutusunun üzerinde yazan her şeye dikkatlice bakın. Orjinal parfümler ile sahte parfümlerin kutusu her ne kadar aynı olarak gözükse bile yazıları ve işaretleri aynı değildir. Gerçek parfüm kutusunun üzerindeki her bir yazı tane tane ve okunur bir şekilde yazılırken, sahte parfümde belirsiz bir şekilde yazılmaktadır.

 Orjinal parfümün rengi ile sahte parfümün rengi birebir aynı olmamaktadır. Seri numaralarına dikkat edin. Alacağınız parfümün şişesini inceleyin. Sahte ve Orijinal parfüm şişesi arasında büyük fark olacaktır.

 Orijinal parfümde sıktığınız anda içerdiği tüm notalar sıktığınız günün farklı saatlerinde kendilerini göstermeye başlar. Sahte parfümde ise sıktığınız an bütün notaları aynı anda aldığınızı fark edeceksiniz. Son olarak parfümü üzerinize sıkın ve bekleyin. Bir müddet sonra parfümden eser kalmamışsa o parfüm sahtedir.

 Uygun Fiyatlı Orjinal Parfüm

 Uygun fiyatlı orjinal parfüm, gumrukmallarısatisi.com/ da bütün dünya markalarının en uygun parfümlerini deneyimleyebilirsiniz. Hem kalıcı hem de eşsiz kokuları ile her an güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

 Orjinal Parfüm Sorgulaması

 Orjinal parfüm almanız sonucunda sorgulamak için farklı siteler bulunmaktadır. Ürünün üzerindeki barkod numarasını yazarak parfüm sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sorgulama sonucunda arattığınız parfüm ile ilgili pek çok farklı neticeye ulaşmış olacaksınız.

 Dior Sauvage

 Erkek parfümü konusunda en beğenilen kokular üreten Dior, en çok tercih edilen Sauvage parfümü eşsiz kokusu ile büyülemekte. Eşsiz tasarımı, erkeksi duyguları canlandıran etkilere sahiptir. Bergamot ve karabiberin yoğun notaları olan bu parfüm akıllarda kalan bir kokuya sahiptir.

 Baharatlı, aromatik ve odunsu kokular barındıran, maskülen kokunun kalıcılığı ile erkeklerin karakteristik özelliklerini ortaya çıkarıyor. Sauvage parfüm yorum olarak da herkesin memnun kaldığı ve tercih ettiği erkek parfüm kategorisine girmektedir.

 Bvlgari Parfüm

 Bvlgari parfüm sektöründe öncü gelen markalardan biridir. Hem erkek hem de kadın için parfüm üretmektedir. Parfüm tasarımları ve eşsiz kokuları ile her notada hayranlık duyabileceğiniz kokuları bulunmakta. Birden fazla çeşitleri ile kadın ve erkekler için her notada istenilen kokuyu elde etmenizi sağlayacaktır. Uzun süre kalıcı kokuları ile tercih edebileceğiniz kaliteli bir markadır.

0 Paylaşım
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlarda Hoşunuza Gidebilir

Orjinal Parfüm!

Orjinal parfüm daha kalıcı ve daha etkili olduğundan satın alırken parfümlerin orijinalliklerine dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle parfüm sorgulama…

Parfüm Kadın

Parfüm Kadın Kozmetik malzemeler kadınların erkeklerin sürekli kullandığı bakım malzemeleri arasında bulunmaktadır. Özellikle seçilen ya da kullanılan parfümler…