Orijinal Gümrük Parfümleri

0 Paylaşım
0
0
0

En iyi ve kalıcı parfümler için gümrük mallarından alışveriş yapabilirsiniz. Hem erkek hem de kadın orijinal parfümlerin satışları mevcuttur.

 Orjinal Parfüm Nereden Alınır?

 Parfümlerin fiyat artışından sonra hem orijinal hem uygun hem de marka parfüm bulmak zor bir kale gelmiştir. Gümrük malları içinden orjinal parfüm bulmak ve satın almak mümkündür. İstediğiniz kokularda istediğiniz markada parfüm bulabilir ve kullanabilirsiniz. Hem erkek hem de kadınlar için neredeyse tüm markalarda parfümler mevcuttur. Gümrük malı olduğundan hem fiyatları uygun hem de orijinal olduğunu bilmek gerekir.

 Orjinal Parfüm Nasıl Anlaşılır?

 Bir parfümün orijinal mi yoksa sahte mi olduğunu arasındaki renk farkından anlamak mümkündür. Genellikle parfüm eğer sıktıktan sonra birkaç saat içinde kalıcılığını kaybediyorsa o parfüm sahtedir. Çünkü orjinal parfüm renkleri parlak ve yazıları da simetrik olur. Ayrıca daha uzun süre kalır ve orjinal parfümler dışarıdaki kişiler tarafından da fark edilen kokulardır.

 Gümrük malları orijinal parfüm satar ve uzun süre kalıcılık sağlar. Eğer internetten sorgulama yapmak isterseniz parfümün hem ambalajında hem de şişesinde olan barkod numarası ile sorgulama yapabilirsiniz. Eğer şişe ya da ambalajda parfüm kodu yoksa o parfüm genelde sahte çıkar.

 Kalıcı Parfüm Markaları

 Satın alınan parfümün kalıcı olması herkesin istekleri arasındadır. Mutlaka denenmesi gereken bazı parfüm markaları vardır. Fakat her parfümün her ten üzerinde aynı kalıcılığa sahip olmayacağını da bilmek gerekir. İnsanların kendi ten kokuları vardır ve her koku herkeste aynı süre boyunca kalmaz.

 Genel olarak bakıldığında Lancome, Prada, Armani ve Yves Saint Loren markalarının kalıcı parfümlere sahip olduğunu söylemek mümkündür. Hem erkek hem de kadın parfümlerinde iyi ve kalıcı parfüm markalarının en başında ise Yves Saint Loren gelir.

 Parfümün kalıcı olup olmadığını EDP olmasından da anlayabilirsiniz. EDP olan parfümler 6-8 saat arasında kalıcılığa sahiptir. Çünkü EDP olarak üretilen parfümlerin hammaddesinde kullanılan malzemeler buna göre bir yoğunlukta tercih edilir.

 Orjinal Parfüm Siteleri

 Parfümlerin orijinal olması daha kalıcı olması için önemlidir. Satın alırken erkek parfüm ya da kadın parfüm olarak EDP olmasına dikkat etmek gerekir. Orjinal parfüm sitelerinden biri de gumrukmallarisatisi.com/ olarak karşımıza çıkar.

 Site içerisinde orijinal parfüm bulmak mümkündür. Gümrük malları hem orijinal hem de daha uygun fiyata parfüm satışı yapmaktadır. İster erkek ister kadın parfüm olsun tüm markalara site üzerinden ulaşabilirsiniz.

 En İyi Erkek Parfümleri

 Kadınlarda olduğu kadar erkeklerde de iyi ve kalıcı parfüm çok önemlidir. En iyi erkek parfüm markaları arasında Givenchy, Versace, Davidoff ve Armani vardır. Tüm markaların birbirinden farklı içerik ve notalara sahip olan parfümleri olduğundan zevkinize göre bir koku seçebilirsiniz. Erkek parfümleri içinde ağır kokular olabildiği gibi hafif notalı parfümler de vardır.

 Erkek parfümlerinde genellikle odunsu, çiçeksi ya da baharatlı notalar tercih edilir. Gümrük malları içerisinden kendinize uygun olan koku ve parfümü bularak satın alabilirsin. Orijinal parfümler daha kalıcı olur ve gümrük mallarındaki parfümler de orijinal özelliğe sahiptir. Hem erkek hem de kadın parfümlerini inceleyebilir, sevdiğiniz notalarda kokular bulabilir ve satın alabilirsiniz.

0 Paylaşım
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlarda Hoşunuza Gidebilir

Orjinal Parfüm!

Orjinal parfüm daha kalıcı ve daha etkili olduğundan satın alırken parfümlerin orijinalliklerine dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle parfüm sorgulama…

Gümrükten Mallar

Gümrük malları satışları içerisinde pek çok ürün yer almaktadır. Yeni çıkan ürünleri daha uygun fiyata satın almak isteyenler…