Gümrük Malları Nerelerden Alınır?

0 Shares
0
0
0

Gümrük malları gümrük ihalelerinden açık arttırma teklif usulü ile alınan gümrüğe takılmış ürünlerdir. Bu ürünlerin içerisinde birçok farklı ürünler olabiliyor. Gümrük ihalelerinden birçok farklı ürün alabilmemiz mümkündür. Aklınıza gelebilecek her türlü ürünü bulabilirsiniz. Önemli olan bu tür ihaleleri takip etmek ve bu ihalelere girebilecek yükümlülüklerini yerine getirebilmektir.

Gümrük Malları ihalesine nasıl girilir?

Gümrük e-ihale sistemine www.eihale.gov.tr adresinden veya tablet ya da cep telefonlarından e-ihale uygulamasını cihazınıza indirerek ulaşabilirsiniz.Yada e-devlet üzerinden Ticaret Bakanlığı sekmesinde e-ihale uygulamasına erişebilirsiniz. Her ihalenin kendine özgü şartları olabilir.Bu şartları yerine getiren herkes bu ihalelere girebilir.

Gümrük Malları Nerelerden alınır?

Gümrük ihalelerine giren firmalar ihaleden aldığı ürünleri internet sitesi üzerinden veya değişik satış kanallarından satışa sunarlar.Genellikle bu ürünlerin satış fiyatları emsallerine göre çok daha uygundur. Bu ürünler kalite açısından iç piyasadaki ürünlere nazaran daha kaliteli hammadde ve hassas içilik ile üretilirler.

Çünkü bu ürünlerin avrupa kalite standartlarına uygun olması zorunludur. Gümrük ihalelerinden alınan gümrük malları kaçırılmayacak fiyat avantajları ile satışa sunulur. Gumrukmallarisatisi.com  yıllar boyunca bu alanda hizmet veren, uygun fiyat ve üstün kalitede anlayışını kendisiyle bağdaştırmış olup sizlere hizmet etmeye devam etmektedir.

Gümrük İhalesinden Kozmetik Ürünleri Alınır Mı?

Gümrük ihalelerinde her türlü ürün bulunmaktadır. Ev eşyaları, tekstil ürünleri, parfümkozmetik, tester parfüm, deodorant, araç aksesuarları vb. bir çok ürün alınabilir.

 Gümrük ihalelerinden alınan ürünler gümrük malları etiketiyle satışa sunulur. Gümrük malları kalite ve fiyat bakımından kullanıcılara bir çok avantaj sunar. 

0 Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öneriler

Parfüm Kimliğinizi Yansıtır

Esans yağların ve çeşitli kimyasal maddelerin aromatik şekilde karıştırarak elde edilen şişelenmiş güzel kokulara parfüm denir. Parfümler insan…
Devamını Oku

Parfüm İmzanız Olsun

Her insanın belirleyici özellikleri vardır. Hatta öyle insanlar vardır ki bir ortama girdiğinde parfümünün kokusu kendisinden önce gelir.…
Devamını Oku

Outlet Parfüm Hakkında

Güzel elbiseler giymek, çekici gorünmek için makyaj yapmak ve en önemlisi güzel kokmak insanı iyi hissettiren şeylerdir. Ancak…
Devamını Oku