Erkek Ve Kadın Parfüm Nasıl Seçilir?

0 Paylaşım
0
0
0

Erkek Ve Kadın Parfüm Nasıl Seçilir?

Kadınlar kadar erkekler için de parfüm kullanımı büyük önem taşımaktadır. Özellikle güzel kokular ile akıllarda yer etmek ve bu koku ile akla ilk gelen kişi olmak isterler. Bu nedenle kendi kişiliğimizi yansıtacak en iyi parfüm kokusunu bulmak çok önemlidir. Bu anlamda gumrukmallarisatisi.com sizlere hem erkek hem de kadın parfümlerini birbirinden farklı kokular ile sizlere sunmaktadır.

 En İyi Erkek Parfümü

Erkekler güçlü tarzlarını ön plana çıkaracak baskın kokuları tercih etmektedir. Hem ferahlatıcı hem de fresh kokular ile kişileri etkileyecek parfümleri tercih eden erkekler aynı zamanda uygun fiyatlara da sahip olmak isterler. Bu anlamda gumrukmallarisatisi.com erkek parfüm çeşitleri arasında birbirinden farklı ve etkileyici kokuları sizlere sunmaktadır.

 Erkek Parfüm Önerileri

 Etkili ve kalıcı parfüm kokuları gün geçtikçe pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Karşı konulmaz parfüm kokuları özellikle erkekler için en ilgi çekici parfüm kokuları olmaktadır. Rahatlatıcı ve fresh kokulara sahip olan erkek parfümleri uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Bu parfüm çeşitleri arasında özellikle iç açıcı ve ferah kokular erkekler tarafından tercih edilmektedir.

Parfüm Nereye Sıkılır?

Parfümün kalıcılığı pek çok etkene göre değişmektedir. Fakat parfüm kokusu için özellikle parfümün nereye sıkıldığı çok önemlidir. Kalıcı bir koku için bu konunun vücudun nereye sıkılacağı ve sürüleceğine dikkat etmek gerekir. Özellikle erkeklerde boyun bölgesi ve omuzlar öncelikli bölgelerdir. Bununla beraber bilekler ve göğüs kısmı da parfümün sıkılacağı bölgelerden birisidir. Kadınlarda ise kulağı arka kısmı, boyun ve göğüs bölgesi kalıcı bir koku için en uygun bölgelerdir.

 En İyi Kadın Parfümleri

 Parfüm seçimi kişinin tarzını en net şekilde göstermektedir. Her tarza ve yaşa uygun olan parfümlerde pek çok güzel koku bulunmaktadır. En iyi kadın parfüm kokuları arasında baharatlı ve odunsu notalar barındıran kokular yer almaktadır. Özellikle bu kokular kalıcılığı daha uzun süren kokular olmaktadır. Kadınlar parfüm seçiminde kendisine ve yalına en çok yakışan kokulara yönelmektedir.

Tene Göre Parfüm Nasıl Seçilir?

 Parfüm seçimi tene uygun yapılması gerekir. Genellikle bir başkasında güzel kokan parfümler bizlerde daha farklı kokabilir. Herkesin farklı cilt tipi bulunur. Özellikle yağlı cilt tipi olan kişiler hafif parfümleri seçmesi gerekir. Kuru cildi olan kişiler ise daha baskın kokular tercih edebilir. Sarışın olan kişiler de hafif kokuları tercih ederken esmer tenli olan kişiler oryantel gibi baskın kokuları tercih edebilir.

Kendi Kokumu Nasıl Bulurum?

Kişiler kendilerine doğru kokuları bulmak için özellikle ilk sıktıktan birkaç saat sonra kokuya bakması gerekir. Çünkü parfümlerin gerçek alt kimliği ve alt notaları 1 saat sonra ortaya çıkmaktadır. Ayrıca parfüm almadan önce mutlaka parfümler ten üzerinde denenmelidir.

 Parfüm Kokusu Nasıl Çıkar?

Parfüm kokusunu vücuttan çıkarmak için bazı yöntemler denenebilir. Bunlardan birisi alkol veya sirkedir. Alkol veya sirke bir pamuğa dökülerek parfüm sıkılan yer ovalanabilir. Bununla beraber el sabunları da parfüm kokusunu çıkarmada kişilere yardımcı olmaktadır.

Parfüm Kokusu Nasıl Uzun Süre Kalır?

 Temiz bir cilde uygulanan parfümlerin kokusu daha kalıcı olmaktadır. Duş aldıktan sonra nemlendirici sürmek ve daha sonra parfüm sıkmak kalıcılığı arttırmaktadır. Ayrıca parfümü sıktıktan sonra sıkılan yer kesinlikle ovulmamalıdır.

0 Paylaşım
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlarda Hoşunuza Gidebilir

Orjinal Parfüm!

Orjinal parfüm daha kalıcı ve daha etkili olduğundan satın alırken parfümlerin orijinalliklerine dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle parfüm sorgulama…

Gümrükten Mallar

Gümrük malları satışları içerisinde pek çok ürün yer almaktadır. Yeni çıkan ürünleri daha uygun fiyata satın almak isteyenler…